FIRMY lub USŁUGI

Pierwsze zwycięstwo
2010-05-02

KOMENTARZE: 0

KS Łomianki pokonał - 2.05.2010 r. - na wyjeĽdzie Olimpię Warszawa 2:1 jest to pierwsze zwycięstwo żółto-czarnych w tej rundzie.

Od pocz±tku spotkania to zawodnicy z Fabrycznej byli stron± przeważaj±c±, co kilka chwil z ławki poczynaniami piłkarzy na zmianę dyrygowali Michał Piros, Piotr Rusiecki i Adam Biliński. Na efekty nie trzeba było długo czekać, już w 11. minucie strzałem głow± Radosław Kamiński pokonał bramkarza gospodarzy. Po stracie bramki do pracy wzięli się popularni „Olimpijczycy”, którzy raz po raz nękali bramkę strzeżon± przez Filipa Boukołowskiego, ale ten był bezbłędny. Do przerwy wynik nie uległ zmianie i oba zespoły schodziły przy stanie 0:1.

Po zmianie do dalszego ataku ruszyli zawodnicy Michała Pirosa. W 56. minucie zamieszanie w polu karnym wykorzystał Sebastian Kociszewski, który podwyższył wynik na 0:2. Warszawianie starali się jeszcze odwrócić losy spotkania. W 89. minucie Rafał Wojciechowski pokonał golkipera Łomianek i w końcówce zrobiło się naprawdę nerwowo. Ostatecznie jednak udało się utrzymać wynik do końca i zwycięstwo KS Łomianki stało się faktem. Pikanterii spotkaniu dodała sędzina Katarzyna Łopuszyńska, której decyzje mogły zadziwić niejednego fana futbolu.