FIRMY lub USŁUGI

KS Łomianki pikuje w dół
2010-04-29

KOMENTARZE: 0

KS Łomianki przegrał - 28.04.2010 roku - bardzo ważne spotkanie z outsiderem ligi Świtem Warszawa i sytuacja klubu robi się naprawdę niedobra.

Od początku spotkania to goście ze stolicy próbowali narzucić swój styl gry. Podopieczni duetu trenerskiego Jacek Wójt i Artur Kasztankiewicz starali się szanować piłkę, a ich zagrania wydawały się być przemyślane. Świt, co i raz nękał atakami obronę Łomianek. Jednak piłka nie wpadła do siatki rywali po fantastycznej okazji, jaką mieli zawodnicy gospodarzy. Futbolówka po piekielnie mocnym strzale Sebastiana Kociszewskiego, uderzyła jedynie w poprzeczkę. Starania przyjezdnych zostały nagrodzone w 27 minucie spotkanie, Świt wykorzystał skutecznie rzut rożny. Na przerwę obu zespołom przyszło schodzić przy stanie 0:1.

Chwilę po zmianie stron piłkarze Michała Pirosa doprowadzili do wyrównania. W polu karnym najlepiej zachował się Sebastian Kociszewski i było 1:1. Kilka minut później bardzo dobrej okazji nie wykorzystał Dominik Dzwonkowski, który fatalnie spudłował po podaniu od Sebastiana Izotowa. Powiedzenie, że nie wykorzystane sytuacje lubią się, mścić sprawdziło się i w tym meczu, w bliźniaczej sytuacji piłkarze Świtu nie dali szans Filipowi Boukołowskiemu. Do końca wynik (1:2) się już nie zmienił i futboliści żółto-czarnych po raz kolejny musieli przełknąć gorycz porażki.

Trzecia porażka w tej rundzie sprawia, że KS Łomianki zaczyna stawać przed bardzo trudną sytuacją. Jeszcze nie dawno zespół walczył o środek tabeli, a teraz będzie najprawdopodobniej musiał bronić się przed spadkiem.