LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

piątek, 5.6.2020


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIŚwięto Zakochanych: sposób na chandrę i depresję
2010-02-10

KOMENTARZE: 0

Szanowni Państwo,

Gdy czujemy się kochani, gdy inni szukają naszego towarzystwa, gdy komuś się podobamy, gdy ktoś uważa nas za dowcipnych i inteligentnych, gdy mamy pracę, która jest pasjonująca lub daje nam satysfakcję, życie biegnie wyznaczonym torem. Jesteśmy pełni energii i radości, wydaje nam się, że naprawdę żyjemy.

Gdy jest odwrotnie, nasze serca zostają zranione. Odczuwamy to, jako wewnętrzny ból, brak spokoju i radości. Pozostaje jedynie pustka, która pragniemy natychmiast zagłuszyć alkoholem, telewizją, nadmierną aktywnością. Czujemy się samotni, pozostawieni sobie i pogrążamy się w apatii.

Gdy czujemy się kochani i podziwiani wszystko wydaje się proste, ale gdy w nikim nie wywołujemy zainteresowania nasze serca przepełnia lęk. Depresja jest prawdziwą chorobą, której nie można wyleczyć samemu. Potrzebna jest pomoc, aby się od niej uwolnić. Depresja jest wynikiem wszystkich ukrywanych w nas smutków, ciemności i poczucia winy.

Ludzkie serce jest delikatne i wrażliwe, bardzo łatwo je zranić. Kochać kogoś to odkrywać przed nim jego piękno, wartość, znaczenie. Jeśli jakaś osoba wypełnia nam życie, dynamizuje je i nadaje mu smak. Jej zniknięcie pogrąża nas w pustce. Przeżywamy wtedy coś w rodzaju wewnętrznej śmierci. Życie zatrzymuje się. Żal i smutek przepełnia całe nasze jestestwo. To uczucie podobne do depresji. To stan normalny i naturalny. Życiową potrzebą każdego człowieka jest bowiem miłość - kochanie i bycie kochanym, czułość - okazywana samemu i odczuwana od bliskich i wsparcie - wspieranie i bycie wspieranym. Kochać kogoś to cieszyć się jego obecnością, spędzać z nim czas i dążyć do porozumienia z nim. To pozostawać w jedności z kochaną osobą poprzez dawanie siebie wzajemnie.

Zima na półmetku. Od św. Łucji (a nie od dnia przesilenia zimowego) mamy coraz więcej światła. Jednak braki nasłonecznienia są zbyt duże i często dosięga nas chandra. Mimo wspomagania naświetlaniami specjalnymi lampami lub opalaniem w solarium, niewiele nas cieszy. Chcemy wiosny, ciepła, zieleni zamiast bieli, słońca zamiast zamieci i zawiei śnieżnych. To odczucie jest także podobne do depresji. Ponieważ jesteśmy niecierpliwi chcemy wiosny natychmiast. Chcemy radości i spełnienia. To chcenie pogłębia jeszcze złe samopoczucie.

14 lutego, Walentynki, to dzień wiosny zimą. To dzień, kiedy spełniają się marzenia, a w życiu zdarzają się cuda. To święto dawania, miłości, życzliwości. W tym dniu nikt nie jest samotny, bo ludzie uśmiechają się do siebie wzajemnie. Uśmiechają ustami, oczami, całą twarzą i całym sobą. Podczas uśmiechu raduje się nie tylko serce, ale i żołądek, który odczuwa wtedy ssanie (czas na posiłek) oraz wątroba, śledziona, trzustka, nerki (gotowe do pracy po jedzeniu), a także nogi i ręce kierujące nas do uśmiechającej się do nas osoby - Ukochanej/Ukochanego, Przyjaciółki/Przyjaciela, Znajomej/ Znajomego (czas na miłość).

ŚWIĘTO ZAKOCHANYCH, to dzień w którym ludzie spotykają się, aby dać Miłej/Miłemu uśmiech, prezent, kwiaty, słodycze i dzwonią, smsują, mejlują, aby okazać pamięć i radość z ich miłości, przyjaźni, znajomości.

Tego dnia depresja i chandra znikają roztapiając się w promieniach radości i pozostawiając aurę sympatii na długi czas.

Życząc zakochanych Walentynek wszystkim czytelnikom portalu LOMIANKI.INFO
zapraszam serdecznie Basia Banaszewska

Salon Ezoteryczny
Łomianki, ul. Warszawska 135 - I piętro
www.tekira.pl
e-mail: tekira@tekira.pl
tel. 601 278 961

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT


Helios Travel biuro podróży Łomianki


Szybkie pożyczki Takto Finanse


Pożyczki na raty Ferratum