LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

wtorek, 26.5.2020


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIŁomianki Cup dla KS Łomianki
2010-01-18

KOMENTARZE: 0

10 stycznia został rozegrany piłkarski turniej żaków, czyli chłopców z rocznika 1999. Organizatorami "Łomianki Cup" byli Integracyjne Centrum Dydaktyczno Sportowe oraz Klub Sportowy Łomianki. Celem imprezy była popularyzacja sportowego trybu życia oraz piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży. W turnieju udział wzięło pięć drużyn, które rywalizowały ze sobą w systemie "każdy z każdym", mecz i rewanż.
Grania było co niemiara, dlatego organizatorzy zdecydowali się na taką, a nie inną formułę turnieju. Bo czy jest coś ważniejszego dla młodych adeptów piłki nożnej, od możliwości rywalizacji z rówieśnikami z innych drużyn ? Dodatkowo ten system rozgrywek jest najbardziej obiektywny i sprawiedliwy ze wszystkich możliwych.
Emocji, pięknych bramek, efektownych parad bramkarzy i indywidualnych akcji nie zabrakło, a każdy mecz trzymał w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty. Świadczą o tym wyniki oraz fakt, że żadnej z drużyn nie udało się uchronić przed porażką w całym turnieju.
Poziom sportowy turnieju był wysoki, a kilku chłopców zaprezentowało naprawdę duże umiejętności piłkarskie, jak na swój wiek. Łącznie rozegranych zostało 20 spotkań, w których padło 46 bramek.
Najlepszą drużyną okazał się zespół KS Łomianki, który odniósł 5 zwycięstw, 2 remisy i raz schodził z boiska pokonany. Chłopcy pokazali wysokie umiejętności indywidualne, często w sposób niekonwencjonalny rozgrywając swoje akcje. Potwierdzeniem jest indywidualna nagroda dla zawodnika KSu Dawia Leśniewskiego, który zdaniem trenerów wszystkich drużyn został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju. To już drugi sukces naszych chłopców w ostatnim czasie. Miesiąc temu zajęli 3 miejsce w turnieju w Rembertowie, a Mateusz Grabowski z 7 trafieniami, został najlepszym strzelcem.

Klasyfikacja końcowa:
1. KS Łomianki 17pkt.
2. PKS Radość 11pkt.
3. UKS Borzęcin 11pkt.
4. AON Rembertów 10pkt.
5. Olimpia Warszawa 3pkt.

Nagrody indywidualne:
Król strzelców - Filip Rejzner (UKS Borzęcin)
Najlepszy zawodnik - Dawid Leśniewski (KS Łomianki)
Najlepszy bramkarz - Jakub Kaczelnik (PKS Radość)24 stycznia czekają nas kolejne sportowe emocje. W hali ICDS zostanie rozegrany Turniej Młodzików o Puchar Burmistrza Łomianek, a więc chłopców z rocznika 1997.
Wszystkich kibiców i sympatyków piłki nożnej w Łomiankach zapraszamy do kibicowania i wspierania naszych młodych piłkarzy.

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT


Helios Travel biuro podróży Łomianki


Szybkie pożyczki Takto Finanse


Pożyczki na raty Ferratum