LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

wtorek, 6.12.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGITurniej Jednego Wiersza
2009-10-16

KOMENTARZE: 0

Dom Kultury w Łomiankach i Redakcja "Poezji Dzisiaj" zapraszaj± 27 paĽdziernika 2009 r. na Dzień Łomiankowski II Festiwalu Poezji Słowiańskiej.

W ramach festiwalu odbędzie się impreza z cyklu "Na strychu w Łomiankach" i 6. Turniej Jednego Wiersza o Laur Burmistrza Łomianek. Atrakcjami wieczoru będ± koncert Natalia Barabanszczykowej (Bułgaria), prezentacje poetów polskich i zagranicznych, m.in. poetyckich wideoklipów Wojciecha Borosa i nowej ksi±żkę poetyckiej Miłosza Kamila Manasterskiego "Notebook Norwida", która ukazała się w serii "Biblioteka Poezji Dzisiaj".

W 6. Turnieju Jednego Wiersza o Laur Burmistrza Łomianek mog± uczestniczyć poeci, zarówno pocz±tkuj±cy jak i profesjonali¶ci. Nagroda w Turnieju to 1200 zł. W jury zasi±d± m.in. Aleksander Nawrocki, Wojciech Boros i Miłosz Kamil Manasterski. Nagrody wręczy osobi¶cie Burmistrz Łomianek Wiesław Pszczółkowski. W trakcie Turnieju należy osobi¶cie zaprezentować jeden utwór poetycki własnego autorstwa przed zgromadzon± publiczno¶ci± oraz jurorami. W szczególnych przypadkach organizator może wyrazić zgodę na zastępstwo podczas prezentacji przez inn± osobę pod nieobecno¶ć autora wiersza lub w wypadku jego niedyspozycji. Maszynopis lub wydruk komputerowy zgłoszonego do konkursu utworu należy po jego odczytaniu przekazać członkom jury. Każdy z twórców może zgłosić do konkursu tylko jeden wiersz. Tematyka utworów jest dowolna. Utwory zgłaszane do Turnieju nie mog± przekraczać 80 wersów.

Ľródło: Dom Kultury w Łomiankach
redakcja@lomianki.info

[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. B±dĽ pierwszy!

DODAWANIE NOWYCH KOMENTARZY CZASOWO NIEDOSTĘPNE
Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT