LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

niedziela, 27.9.2020


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIDorota Mi¶kiewicz w JazzCafe
2009-08-27

KOMENTARZE: 0

JazzCafe Łomianki zaprasza na urodzinowy koncert Doroty Mi¶kiewicz z zespołem w składzie: Henryk Mi¶kiewicz - saksofon,Tomasz Kałwak - instrumenty klawiszowe, Marek Napiórkowski - gitary, Robert Kubiszyn - gitara basowa, Robert Luty - perkusja.

Dorota Mi¶kiewicz to wybitnie uzdolniona wokalistka i skrzypaczka. Dzięki swojej wszechstronno¶ci zdobyła ogromne uznanie nie tylko w¶ród słuchaczy, ale i w ¶rodowisku muzycznym. Wrażliwo¶ć i niesamowite muzyczne wyrafinowanie sprawiaj±, że słucha się jej z wielk± przyjemno¶ci±. Jej skromno¶ć i nie¶miało¶ć w życiu objawia się na scenie jako niezwykła charyzma, któr± wręcz uwodzi publiczno¶ć.
Zapraszana przez wielu artystów do różnorodnych projektów najczę¶ciej ¶piewa najtrudniejsze partie wokalne. Z pewno¶ci± pomaga jej w tym słuch absolutny, który można dostrzec w bogatych wokalizach, które coraz czę¶ciej wykorzystuje w swoich utworach, a w szczególno¶ci na koncertach. Dla niej głos to także instrument z którym nie boi się eksperymentować.

W Jazz Cafe już po raz 4 artystka wyst±pi ze specjalnym urodzinowym koncertem. Jak co roku na pewno nie zabraknie niespodzianek i emocji. W taki wieczór wszystko się może zdarzyć…tym razem wiemy już, że Dorota Mi¶kiewicz przygotowała specjalnie na ten koncert zupełnie nietypowy repertuar.

Koncert odbędzie się 12.09.2009 (sobota) godz. 20.00 w łomiankowskim JazzCafe - ul. Warszawska 69. Bilety w cenie 65 zł można rezerwować telefonicznie pod numerem (0-22) 751 41 12.

Ľródło: JazzCafe Łomianki
redakcja@lomianki.info

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. B±dĽ pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jeste¶ "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałe¶ się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT