LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

czwartek, 24.9.2020


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIIrlandczycy zaprojektują łomiankowską 'rurę'
2009-07-28

KOMENTARZE: 0

Jak informuje - Mirosław Nieścioruk - Prezes Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Łomiankach...

23 lipca 2009 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. podpisał umowę z firmą TOBIN Consulting Engineers z Dublina w Irlandii na wykonanie dokumentacji projektowej na budowę sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w Łomiankach.
Wartość zamówienia wynosi 980,000 zł netto.

Przygotowana i zatwierdzona dokumentacja projektowa będzie stanowiła istotną część całości dokumentów niezbędnych do złożenia wniosku o uzyskanie dofinansowania ze środków unijnych w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na realizację przedsięwzięcia „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie gminy Łomianki”.

Zamówienie zostało podzielone na trzy etapy. Informacje nt. poszczególnych etapów wraz ze szczegółowymi zakresami i terminami wykonania dokumentacji dostępne są na stronie internetowej Spółki (www.zwik.lomianki.pl).

Wykonawca dokumentacji – firma TOBIN Consulting Engineers - został wyłoniony w przetargu nieograniczonym, ogłoszonym przez Spółkę w połowie maja. Cały proces wyboru wykonawcy, przygotowany i prowadzony przez zespół specjalistów Spółki, począwszy od opracowania warunków przetargu (SIWZ) a skończywszy na podpisaniu kontraktu trwał trzy miesiące.

W odpowiedzi na ogłoszony przetarg ZWiK w Łomiankach Sp. z o.o. otrzymał cztery oferty. Dwie z nich pochodziły z zagranicy (firma irlandzka i konsorcjum pod przewodnictwem firmy hiszpańskiej), a dwie od firmy i konsorcjum firm projektowych z Polski. Wszystkie oferty spełniały rygorystyczne warunki określone przez Spółkę. Firma TOBIN Consulting Engineers przedstawiła ofertę z najniższą ceną.

Uroczystość podpisania umowy odbyła się w obecności Burmistrza Łomianek Pana Wiesława Pszczółkowskiego oraz Zastępcy Burmistrza ds. Rozwoju Pana Wojciecha Tarnawskiego. Umowę ze strony TOBIN Consulting Engineers podpisali Ciaran O’Keeffe – Dyrektor Działu Budownictwa Ogólnego, Fred Renkema – Dyrektor (Konstrukcje Budowlane) / Członek zespołu zarządzającego biurem TOBIN w Polsce oraz Monika Filusch – Dyrektor Oddziału w Polsce, a ze strony Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach Sp. z o.o. Mirosław Nieścioruk – Prezes Zarządu.

TOBIN Consulting Engineers
Firma TOBIN Consulting Engineers jest niezależnym wielobranżowym konsultantem z siedzibą głowną w Galway w Irlandii. Została założona w 1952 roku przez Patryka J. Tobin'a. Od ponad 50 lat firma TOBIN Consulting Engineers wspołpracuje ściśle z władzami lokalnymi, ministerstwami, władzami państwowymi, architektami, prywatnymi przedsiębiorcami oraz konsultantami planowania w celu zapewnienia innowacyjnych rozwiązań dla rożnego rodzaju ambitnych i kompleksowych projektow inżynieryjnych w Irlandii.
Firma TOBIN Consulting Engineers świadczy pełne, wielobranżowe usługi inżynieryjno-konsultingowe zatrudniając ponad 160 pracownikow zawodowych w sieci swoich biur w Irlandii, zlokalizowanych w Galway, Dublin, Cork, Limerick, Castlebar i Dundalk.
Firma TOBIN Consulting Engineers świadczy usługi doradztwa inżynierskiego, projektowania i zarządzania przedsięwzięciem dla szerokiego zakresu branży inżynierskiej, zarowno dla Klientow sektora publicznego jak i prywatnego...

Ponadto, firma TOBIN Consulting Engineers posiada ogolnokrajowe zasoby i środki umożliwiające świadczenie pełnego zakresu usług dodatkowych. Są one skupione wokół wewnętrznych grup specjalistow oferujących swoje umiejętności w pokrewnych dziedzinach inżynierskich, tj. hydrologii, geologii, hydrogeologii, gleboznawstwie, inżynierii geotechnicznej i usługach budowlanych.
Na początku 2009 roku TOBIN Consulting Engineers otworzy. w Łodzi swoje pierwsze biuro zlokalizowane poza granicami Irlandii.

redakcja@lomianki.info
źródło: ZWiK Łomianki

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT