LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

wtorek, 6.12.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIŁomianki kibicują tenisistom stołowym
2008-12-26

KOMENTARZE: 0

W myśl zasady: „jak się sam nie pochwalisz...", chciałbym opisać co działo się w Stowarzyszeniu Popularyzacji Tenisa Stołowego PRO FUTURO podczas kilku ostatnich miesięcy.

TURNIEJE:
Otwarte Grand Prix – cykl 12 turniejów w najlepszych salach kraju z ciągle rosnącą pulą nagród odbył się w trzech miejscach. Nieskromnie podkreślę, że to najlepsza impreza tego typu. Cieszymy się największą frekwencją, pulą nagród i sportowym poziomem.
Rozpoczynaliśmy oczywiście w Łomiankach.
Zawsze podkreślamy obecność naszego miasta największym banerem reklamowym na każdej sali, z napisem: „ŁOMIAKI KIBICUJĄ TENISISTOM STOŁOWYM”. Pokazujemy najmłodszym zmagania zawodników ekstraklasy, wręczamy fantastyczne nagrody, zapraszamy do współpracy lokalne media i sponsorów.
Jako pierwsza wycieczkę do Paryża ufundowała firma FIESTA z Łomianek, kolejni sponsorzy podarowali nagrody warte 25 000 zł.
Na każdym turnieju pula nagród kształtuje się od 6 000 – 10 000 zł.
Przy otwartym Grand Prix pomaga nam cała masa przyjaciół. Firma SŁAWBUD DEVELOPER jest z nami od samego początku, 3 TOPOLE - przekazuje słodycze non stop + inną pomoc, MARK BUD (producent markowych okien) dzielnie wspiera wszystkie nasze poczynania.

SEKCJA:
Tu niestety musieliśmy robić zmiany. Obecnie ICDS oferuje wszystkim dyscyplinom czas jedynie od godz. 20-22.
Dzieci i młodzież grająca w zeszłym sezonie na 14 stołach musiała przenieść się do szkoły w Dziekanowie Leśnym. Stworzyliśmy tam całkiem niezłe warunki, a od stycznia powstanie dodatkowo filia w Łomnej.
Późnym wieczorem w środy i piątki zapraszamy do ICDS wszystkich dorosłych. Dzieci i młodzież - w pozostałe dni tygodnia do Szkoły Podstawowej ul. Akinsa w Dziekanowie Leśnym.
Zawsze w poniedziałki gramy tam o słodkości i czekoladki. SŁODKI TURNIEJ prowadzony jest bardzo popularną w krajach z północy metodą na handicap czyli "fory". Wygrać może każdy, a pojedynki są bardzo emocjonujące. Dziękujemy za pomoc wszystkim sponsorom a w szczególności HURTOWNI SPOŻYWCZEJ.

LIGA:
Rozgrywkami ligowymi opiekują się Wojciech Zawadzki i Piotr Kowalczyk. Podczas dwóch sezonów wywalczyliśmy awans do IV i III ligi. Nie jest to sprawa łatwa, startujących ekip jest 24, a awansem premiowana jest tylko jedna. Dodam że na Mazowszu jest 78 klubów z niezliczoną ilością drużyn.

100 TURNIEJÓW TENISA STOŁOWEGO DLA JERZEGO:
Rok temu zorganizowaliśmy fantastyczną akcję zbiórki dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zebrało się 116 organizatorów z całego kraju i Europy. Wszyscy zrobili swoje imprezy jednego dnia. Wrzuciliśmy do puszek wolontariuszy WOŚP ok. 100 000 zł. Mamy zdjęcia z turniejów i nadzieję, że inne dyscypliny w tym roku zagrają dla Jurka w podobny sposób i wspólnie zrobimy sportową orkiestrę. Ministrowie czasami zapominają o takich obietnicach, ale skuteczne przypominanie czasami przynosi skutek. Do tegorocznej edycji zgłosiło się już ponad 70 organizatorów. W naszym mieście i okolicach zagra jak zwykle Łomna, Dziekanów Leśny i Łomianki.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA TURNIEJE I DO UCZESTNICTWA W SEKCJI.
Szczegółowe informacje na stronie: www.spts.com.pl

Waldemar Czapski

[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

DODAWANIE NOWYCH KOMENTARZY CZASOWO NIEDOSTĘPNE
Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT