LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

wtorek, 6.12.2022


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIDni tańca w Łomiankach
2008-04-29

KOMENTARZE: 0

Centrum Tańca SWING zaprasza na XII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Tańcu na Wózkach oraz na Turniej Tańca Towarzyskiego Małe Mazowsze o Puchar Burmistrza Łomianek...XII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Tańcu na Wózkach
10 maja 2008 roku godz. 17.00

Turniej Tańca Towarzyskiego Małe Mazowsze o Puchar Burmistrza Łomianek
11 maja 2008 roku godz. 10.00

Patronem głównym Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Tańcu na Wózkach jest Ministerstwo Sportu. Organizatorem jest Polski Zwi±zek Sportu Niepełnosprawnych "START" oraz Stowarzyszenie Rehabilitacji i Tańca Integracyjnego Osób Niepełnosprawnych "SWING-DUET.

Organizatorami Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Łomianek jest: Centrum Tańca SWING i Urz±d Miasta i Gminy Łomianki.

Stowarzyszenie Rehabilitacji i Tańca Integracyjnego Osób Niepełnosprawnych "SWING-DUET" od wielu lat zajmuje się popularyzacj± tańca w¶ród osób niepełnosprawnych. Jest organizatorem wielu imprez międzynarodowych, bierze udział w turniejach, pokazach, prowadzi zajęcia dydaktyczne, szkoli kadrę olimpijsk±, corocznie organizuje wyjazdy szkoleniowe. Dorobek Stowarzyszenia to także liczne inicjatywy na rzecz uznania tańca na wózkach za dyscyplinę paraolimpijsk±. Założycielem i prezesem Stowarzyszenia jest Pani Iwona Ciok, która jest także inicjatork± wprowadzenia dyscypliny taniec na wózkach do Polski. Głównym trenerem i choreografem Stowarzyszenia oraz kadry Polski w tańcu na wózkach jest Pan Włodzimierz Ciok.

CT SWING od wielu już lat propaguje taniec w¶ród dzieci, młodzieży i dorosłych jako najbardziej atrakcyjn± formę spędzania wolnego czasu. Państwo Iwona i Włodzimierz Ciok założyciele Centrum Tańca SWING to instruktorzy tańca sportowego, sędziowie tańca towarzyskiego, członkowie Polskiego Zawodowego Stowarzyszenia Tanecznego. Zapraszamy na nasz± stronę www.swing.com.pl

Patronat medialny nad imprezami obj±ł portal internetowy www.LOMIANKI.INFO

Ľródło: Centrum Tańca SWING
redakcja@lomianki.info

[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. B±dĽ pierwszy!

DODAWANIE NOWYCH KOMENTARZY CZASOWO NIEDOSTĘPNE
Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT