FIRMY lub USŁUGI

Piłka siatkowa - finały powiatowe
2008-04-02

KOMENTARZE: 0

Dnia 10 marca 2008 r do łomiankowskiego ICDS na Powiatowe Finały w Piłce Siatkowej Chłopców przybyło siedem gimnazjalnych reprezentacji szkolnych z terenu Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

Grupa A: GM Nr 1 Błonie, GM Leszno, GM Koczargi Stare, GM Kampinos
Grupa B: GM Izabelin, GM Ożarów Mazowiecki, GM Łomianki

Funkcjonalno¶ć, a zarazem przestrzenno¶ć Hali Widowiskowo-Sportowej ICDS w Łomiankach przyczyniła się do płynniejszego przebiegu zawodów.

Apetyty na zwycięstwo mieli wszyscy. Ostatecznie w wyniku ostrej rywalizacji medalami podzieliły się trzy najskuteczniej graj±ce drużyny. W meczu o trzecie miejsce spotkały się GM Koczargi Stare i GM Izabelin. Podopieczni Marcina Główczaka do¶ć gładko pokonali rówie¶ników z Izabelina. 2:0 w setach (25:13) (25:15). Dla drużyny z Koczarg Starych był to finał pocieszenia gdyż powszechnie wiadomo było iż maj± ogromn± chęć odniesienia zwycięstwa.

Zacięte akcje zarówno w ataku jak i odbiorze piłki charakteryzowały mecz o prymat w Powiecie Warszawskim Zachodnim. Drużyny z Ożarowa Mazowieckiego i Leszna dały popis zaplanowanej i dobrze zorganizowanej gry. Ostatecznie po ciężkich dwóch setach najlepsi okazali się reprezentanci z GM Ożarowa Mazowieckiego. Podopieczni Katarzyny Szewczyk jako faworyci turnieju przegrali 2:0 w setach (25:19) (25:23). Gimnazjali¶ci z Ożarowa Mazowieckiego grali skutecznie i nie nerwowo kończ±c akcje w sposób bardziej dokładny. Rafał Jagoda i Adam Jaworski opiekunowie zwycięskiej drużyny zapowiadaj± tward± walkę na turnieju Międzypowiatowym, który już 18 marca odbędzie się również w Hali ICDS w Łomiankach.

Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Stanisław Szewczyk z GM Leszno.

Ľródło: Radosław Karpiński - Powiat Warszawski Zachodni