LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

czwartek, 9.2.2023


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIPoszukiwany normalny pan do życia
Jestem trzydziestoletnią kobietą o normalnej budowie ciała, mam spore poczucie humoru i spry dystans do problemów, które zapewne życie jeszcze przyniesie. Umiem cieszyć się małymi rzeczami jednak dążę do realizacji tych dużych na pierwszy rzut oka ciężkich do spełnienia. Po prostu napisz..

Kontakt:
dzika.k.otk.a.30@gmail.com
Brak planów? Napisz.
Hej, szukam faceta na spotknia. Jestem atrakcyjną 35latką w stałym związku więc licze na lojalność i trzymanie języka za zębami. Spotkania oczywiście w wiadomym celu. Wiecej konkretów ustalimy na późniejszym etapie korespondencji, bo tutaj nie ma sensu.

Kontakt:
nati.n.atk.a.35@gmail.com
Mocno poturbowana przez życie, zaopiekuj się mną!
Zwyczajna, a zarazem wyjątkowa, mocno poturbowana przez życie jednak nadszedł czas stanąć na nogi i zamknąć ten przykry dla mnie rozdział w życiu. Jestem kobietą po 50 i szukam mężczyzny, który się mną zaopiekuje, który nie będzie oceniał a da poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa. Szukam silnych męskich ramion, które w chwili słabości będą potrafiły podejść i przytulić. W skrócie: pragnę poznać pana na resztę mych dni.

Kontakt:
takad.ak.otk.a5@gmail.com
Zaradna 40 latka.
Od dłuższego czasu jestem samotna, nadszedł czas na zmiany dlatego szukam pana, który poważnie myśli o dalszym życiu. Jestem kobieta niezależną finansowo, lubię czytać, chodzić do kina i na długie spacery. Jestem osobą z dużym poczuciem humoru i ogromnym dystansem do siebie.

Kontakt:
za.d.ban.a.j.a@gmail.com
Chcesz się zabawić?
Hej, jestem zadbaną, szczupła brunetką i szukam fceta, którego marzeniem i pragnieniem jest poznanie takiej kobiety jaką jestem ja. Bliższe poznanie myslę, że wszystko zweryfikuje. Zapraszam do kontaktu wolnych mężczyzn, zajętym panom dziękuję.

Kontakt:
aska.jo.l.as.ka@gmail.com
Zaradna 50tka z bagażem doświadczeń.
Poznam zaradnego i dojrzałego emocjonalnie mężczyznę. Jestem zaradną i ciepłą osobą, dla której szczęście i miłość jest priorytetem. Mam skończone 50 lat i dość spory bagaż doświadczeń więc zapewniam, że ze mna nie będzie nudno.

Kontakt:
50nap.al.o.n.a.5.0@gmail.com
21 latka pozna faceta
Hej, jestem szczupłą i nie wysoką (165cm) 21-latką. Poszukuje faceta do nowej znajomości, przyjaciela, kolege lub do pary. Jak będzie to czas pokaże a nie mam jakiegoś dużego ciśnienia ;p Jeżeli jesteś zainteresowany to po prostu do mnie napisz.

Kontakt:
olinka0190@gmail.com
Mocno poturbowana przez życie, zaopiekuj się mną!
Zwyczajna, a zarazem wyjątkowa, mocno poturbowana przez życie jednak nadszedł czas stanąć na nogi i zamknąć ten przykry dla mnie rozdział w życiu. Jestem kobietą po 50 i szukam mężczyzny, który się mną zaopiekuje, który nie będzie oceniał a da poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa. Szukam silnych męskich ramion, które w chwili słabości będą potrafiły podejść i przytulić. W skrócie: pragnę poznać pana na resztę mych dni.

Kontakt:
50.z.adb.a.n.a@gmail.com
Szukam nauczyciela...
Jestem młodą 19 latką, która jest zafascynowana tematem miłości. Żałuję, że poznałam co to zbliżenie dopiero niedawno dlatego szukam faceta na dłużej, który odkryje przede mną więcej bo jeszcze niewiele potrafię. Nie ukrywam, że spodobały mi się zdjęcia i kamerki, to podniecające jak faceci pożerają mnie wzrokiem. Zaintresowany? Napisz

Kontakt:
diabli.cz.ka1.53@gmail.com
Wciąż młoda i szalona
Towarzyska, rozrywkowa i optymistycznie podchodząca do świata a przy tym zadbana i dojrzała 30 l. kobieta poszukuje podobnego z charakteru mężczyzny. Uwielbiam mężczyzn szarmanckich, przystojnych z dużym... poczuciem humoru. Nie mam problemów natury finansowej i mam dużo wolnego czasu - firmę prowadzę głównie zdalnie a to duży atut. Odezwij się jeśli byłbyś wstępnie zainteresowany.

Kontakt:
zadbbanab.r.unetka@gmail.com
Kobieta świeżo po 40.
Może oszalałam, ale raz się żyje. Właśnie stuknęła mi 40tka i mam ochotę zrobić coś szalonego. Szukam faceta z którym spędze czas we dwoje. Jestem atrakcyjną i szczupłą kobietą, która potrzebuje dreszczyka emocji. Może zostaniesz moim prezentem? :)

Kontakt:
pierniczko.w.ada.ma@gmail.com
Spotkania bez zobowiązań preferowane
Cześć, jestem 30 latką i nie chcę jeszcze się angażować w związki a potrzeby swoje mam dlatego szukam zadbanego faceta na spotkania bez zobowiązań. Liczy się dla mnie dobra zabawa gdyż jestem rozrywkową osobą i takiego też szukam chłopa. Interesuje cię taki układ? Odezwij się, a być może uda nam się spotkać.

Kontakt:
dzika.k.otk.a.3.0@gmail.com
Ogłoszenie godne uwagi!
Hej, szukam faceta! Konkretnie interesuje mnie typ rozrywkowego, zadbanego i równie szalonego jak ja faceta. Jestem towarzyską babeczką, z którą można konie kraść tylko nie mam szczęścia w miłości. Może to absurdalne ale liczę, że właśnie tu kogoś poznam godnego uwagi- na to liczę!

Kontakt:
nati.n.atk.a.3.5@gmail.com
Gotowy stworzyć związek?
Cześć, jestem kobieta z burzliwa lecz zamknieta przeszloscia. Poszukuje faete, ktory nie patrzy przez pryzmat konta czy wygladu, szukam mezczyzny myslacego powaznie o zwiazku i zyciu.

Kontakt:
z.a.d.b.an.a.50@gmail.com
Zwariowana kobieta pozna.
Szalona, zwariowana 41 latka z dużą dozą poczucia humoru i pozytywnym nastawieniem do świata. Myślę, że te słowa najbardziej opisują to jaka jestem więc jeżeli myślisz podobnie jak ja, nie lubisz nudy w życiu i chcesz przeżyć ze mną coś niesamowitego to napisz. Chętnie cie poznam..

Kontakt:
za.d.ba.naja@gmail.com
Szukam partnera
Szukam miłości, partnera z którym mogłabym spędzać namiętne chwile. Chciałabym abyś zwyczajnie był wyrozumiały, zadbany oraz ze sporym poczuciem humoru. Ja kobieta tuż przed 31 urodzinami i dbajaca o swój wygląd. Z charakteru kochana, życzliwa, ciepła i uczciwa. Jeśli zaintresował cię mój opis to odezwij się, a jeśli nie to trudno :)

Kontakt:
aska.jo.l.as.k.a@gmail.com
Kobieta, wino i...
Kobieta jest jak wino im starsza tym... Jestem po 50 i jak na swój wiek atrakcyjna. Poszukuje mężczyzny-ogiera, który ujarzmi moje daleko idące zapędy.

Kontakt:
50nap.a.lona50@gmail.com
Towarzysz życia poszukiwany!
Cześć, szukam szarmanckiego i z poczuciem humoru faceta by wybrać się na wspólną kawe. Porozmawiamy, lepiej się poznamy i jeśli coś zaiskrzy to może nie skończy się na jednej kawie. Jestem wolną i rozrywkową, a zarazem bym stanowczą 30latką. Przede wszystkim wiem czego chcę od życia więc być może uda nam się zgrać.

Kontakt:
superk.ic.ia.090@gmail.com
Grunt to pozytywne nastawienie.
Od dłuższego czasu jestem samotna, nadszedł czas na zmiany dlatego szukam pana, który poważnie myśli o dalszym życiu. Jestem kobieta niezależną finansowo, lubię czytać, chodzić do kina i na długie spacery. Jestem osobą z dużym poczuciem humoru i ogromnym dystansem do siebie, mam skończone 50 lat i pozytywne nastawienie do świata.

Kontakt:
50.z.ad.bana@gmail.com
We dwoje łatwiej iść przez życie
Od dłuższego czasu jestem samotna, nadszedł czas na zmiany dlatego szukam pana, który poważnie myśli o dalszym życiu. Jestem kobieta 42 letnią niezależną finansowo, lubię czytać, chodzić do kina i na długie spacery. Jestem osobą z dużym poczuciem humoru i ogromnym dystansem do siebie.

Kontakt:
atrakcyjn.a4.2.laka@gmail.com
Niemożliwe nie istnieje
Jaka jestem? Inna...inna niż wszystkie! Szukam kogoś oryginalnego i nietuzinkowego, kogoś kto mnie zaskoczy i wie czego pragną kobiety wkraczające w dorosłe życie. Jestem zgrabną 19 latką.

Kontakt:
diabli.cz.ka1.5.3@gmail.com
Samotna 30tka.
Hej, szukam faceta z którym można wyjść na kawę i porozmawiać o wszystkim i o niczym. Jestem samotną 30 letnią kobietą o dobrym sercu. Dodatkowym atutem będzie jeśli nie będziesz posiadał żadnych nałogów prócz pozytywnego podejścia do życia.

Kontakt:
zadbbanab.r.unetk.a@gmail.com
Nie owijam w bawełne!
Nie bawię się w gierki i owijanie w bawełnę. Korzystam z życia, bo sprawia mi to frajdę. Lubię podróżować dlatego też dojadę do miejsca docelowego bez problemu. Jak jesteś w stanie spełnić moje zachcianki i jesteś kulturalnym i miłym facetem to pisz śmiało.

Kontakt:
nati.n.at.ka35@gmail.com
Samotna chętnie pozna
Jestem niespełna 40 letnią kobietą, która niedawno została sama. Szukam mężczyzny do wypełnienia pustki, spędzania czasu, niezależnego finansowo, zaradnego.Tylko poważne oferty.

Kontakt:
pierniczko.w.ada.m.a@gmail.com
Związki to nie moja bajka
Jestem mocno zaniedbana pod wieloma względami dlatego szukam faceta, który mnie odczaruje. Nie bawie się w związki, liczy się jedynie dobra zabawa. Jarają mnie faceci zadbani, rozrywkowi i szanujący kobiety. Pasujesz do opisu? Nawiąż ze mną kontakt, a potem się okaże co z nami dalej.

Kontakt:
dzika.k.ot.ka30@gmail.com
Przeciwieństwa ponoć się przyciągają.
Jestem osobą otwartą, serdeczną i pełną pozytywnej energii do życia. Przeciwieństwa się przyciągają ale podobieństwa się łączą. Ja chciałabym poznać tego jedynego, który będzie dla mnie wszystkim. Przede wszystkim oparciem.

Kontakt:
zadba.n.a.50@gmail.com
Brak mi zahamowań.
Szukasz partnerki ksztaltnej? Partnerki, która nie ma zahamowań? Partnerki, która spełni każdą twoją zachcianke? Trafiłeś idealnie, uwielbiam sprawiać radość, uwielbiam widzieć na jego twarzy satysfakcję i spełnienie! Mam niespełna 19 lat i jestem wolnym ptakiem, przyjdzie czas i na mnie jednakże jeszcze nie teraz. Czekam na wiadomości od chetnych panów.

Kontakt:
ostrakoch.an.e.czk.a@gmail.com
Zadbana 41 latka.
Jestem dojrzałą i zadbaną 41 latką która nie zamierza zwalniać tempa, a dodatkowo korzystam z doswiadczenia jakie udało mi się nabyć przez całe życie. Lubię ćwiczyć, gotować i podróżować po Polsce. Jestem chętna i otwarta robić wiele rzeczy, chcesz się przekonać jakie? Napisz.

Kontakt:
za.d.ba.naj.a@gmail.com
Dam z siebie wszystko.
Lata lecą, a pustka w moim sercu nadal nie wypełniona. Pragnę poznać osobę dla której stracę głowę, zaangażuję się z całych sił. Jestem 30 l. kobietą o miłej aparycji. Zapraszam do kontaktu.

Kontakt:
aska.jo.l.a.ska@gmail.com
http://konicaserwis.pl +++++
http://konicaserwis.pl

Kontakt:
601290960
Rozrywkowy chlop potrzebny na już.
Cześć, jestem 30 latką i nie chcę jeszcze się angażować w związki a potrzeby swoje mam dlatego szukam zadbanego faceta na spotkania bez zobowiązań. Liczy się dla mnie dobra zabawa gdyż jestem rozrywkową osobą i takiego też szukam chłopa. Interesuje cię taki układ? Odezwij się, a być może uda nam się spotkać.

Kontakt:
superk.ic.ia.09.0@gmail.com
może randka?
Mam na imię Kamila, jestem wesołą i miłą dziewczyną. Na co dzień pracuję w sklepie.
Ciągle poszukuję miłości, interesuje mnie pan w wieku 30-50 lat. zapraszam na mój profil (więcej zdjęć) na stronie

-----> www.datexone.pl

odpowiadam tylko na poważne oferty - odległość nie stanowi problemu

Kontakt:
www.datexone.pl
Otwarta 19 latka szuka amanta.
Jestem radosną i otwartą 19 letnią dziewczyną. Lubię spędzac czas w ciekawy sposób i ciągle próbuję czegoś nowego. Wychodzę z założenia, że trzeba czerpać z życia same pozytywne chwile. Bardzo chętnie napiszę więcej o sobie pod warunkiem, że ty napiszes kilka słów o sobie.

Kontakt:
diabli.cz.ka.153@gmail.com
Prywatka u zwariowanej babeczki.
Witam cię! Jestem szaloną, mocno stąpającą po ziemi i wiedzacą czego pragnę od ciebie i życia 42 letnią kobietą. Zapraszam cię serdecznie na szalone wekendy w moje skromne progi. Lubię dobrą zabawę lecz towarzystwo mi się wykruszyło, a zabawa sama ze sobą tylko w innej formie (mam nadzieję, że wiesz o czym mówię). Warunek mam jeden- żadnych granic i zahamowań. Gotów na dobrą zabawę? Odezwij się!

Kontakt:
atrakcyjn.a4.2.lak.a@gmail.com
Znudzona mamuśka szuka chętnego.
Szukam porządnego faceta przedział wiekowy 25 - 56 lat. Jestem 50 letnią kobietą z wyższym wykształceniem, mam stabilną sytuację zawodową, duże umiejętności łóżkowe i poczucie humoru. Jesteś zainteresowany?

Kontakt:
50.z.ad.ban.a@gmail.com
Pani do wzięcia
Poznam zaradnego i dojrzałego emocjonalnie mężczyznę. Jestem 30 letnią zadbaną i ciepłą osobą,niezależną finansowo, dla której szczęście i miłość jest priorytetem. Mieszkam sama, napisz jeśli jesteś zainteresowany.

Kontakt:
zadbbanab.r.unet.ka@gmail.com
30 letnia singielka
Mam 30 lat i jestem singielką z okolic Wrocławia ale bardzo często się przeprowadzam więc nie przeszkadza mi gdzie mieszkasz. Jednak jeśli coś między nami zaiskrzy jestem skłonna zdecydować się na stały pobyt przy tobie. Oczekuję abyś był zaangażowany, szczery, konkretny, stały w uczuciach i szanujący kobiety.

Kontakt:
dzika.k.ot.ka3.0@gmail.com
Kobieta z pustym domem.
Lubie spędzać czas w domu badz ogrodzie, lubie tez wyjsc gdzies czy wyjechac na pare dni badz weekend. Jestem 40 letnia kobieta po przejsciach i czas juz odłożyć przeszłość. Zacząć żyć na nowo, dlatego napisałam ten anons.

Kontakt:
pierniczko.w.ad.ama@gmail.com
Zaopiekuje się twoim testosteronem
Witaj! Jestem niespełna 35 letnią samotną kobietą i szukam męskich ramion. Mam ogromną potrzebę zaopiekowania się twoim testosteronem. Jesteś samotny i chciałbyś to zmienić to zapraszam do kontaktu. Przedział wiekowy jaki mnie interesuje to 40-48 lat aczkolwiek jeśli wpadniesz mi w oko to chętnie rozważę twoją kandydaturę. Czekam na ciebie mój przystojniaku.

Kontakt:
nati.n.at.ka3.5@gmail.com
Kto to wie?
Hey, jestem zgrabną 18 letnią dziewczyną o długich blond włosach. Szukam adoratora, faceta który oszaleje na moim punkcie, który zrobi dla mnie dużo- oczywiście z wzajemnością. Jeszcze niewiele wiem o życiu z racji młodego wieku dlatego też mam nadzieję, że nie będę wykorzystywana z tego tytułu. Jeśli wpadniesz mi w oko i będzie między nami tzw. chemia to jestem gotowa na bardzo wiele, a uwierz że mnóstwo rzeczy można we mnie odkryć. jedyną barierą, którą nie jestem w stanie zaakceptować to fajki- no tak mi śmierdzą, że nie przełamie się. Także jeśli spodobał ci się mój anons to KTO TO WIE, może będziemy sobie pisani. Do usłyszenia kochanie.

Kontakt:
ostrakoch.an.e.cz.ka@gmail.com
Pokoloruj me brunatne życie!
Chciałabym poznać przyjaciela, partnera który pokoloruje moje szare dni. Nie szukam przygód i na mało sensowne odpowiedzi nie będę reagować. Ponoć jestem całkiem fajną babką ale doswiadczona nieodpowiednimi osobami w życiu, nabrałam rezerwy do płci przeciwnej i wciąż jestem sama. Jeśli podchodzisz do życia poważnie i masz wysoką kulturę osobistą to napisz do mnie.

Kontakt:
z.adba.n.a.50@gmail.com
Poznam dyskretnego Pana
Hej ! Mam na imię Magda, jestem 29 letnią szczupłą, wysportowaną blondynką. Jestem duszą towarzystwa, lubię słuchać i opowiadać żarty. Uwielbiam wieczorami wspólnie spędzać czas pod kocykiem na oglądaniu filmów. Nie mam nic do ukrycia, aktualnie jestem mężatką. Mój mąż nie poświeca mi czasu, wogule

Kontakt:
magdaa7223@gmail.com
Życie zaczyna się po czterdziestce!
Skończone 40 lat i nie zwalniam tempa, a dodatkowo korzystam z doświadczenia co nadaje mi rytm i dodaje energii na codzień. Robiłam wiele rzeczt, jesteś ciekaw jakich? Może coś pokombinujemy razem? Oferuję spore doświadczenie i zero nudy.

Kontakt:
za.d.ba.na.ja@gmail.com
Zaskocz mnie.
Jaka jestem? Inna...inna niż wszystkie! Szukam kogoś oryginalnego i nietuzinkowego, kogoś kto mnie zaskoczy i wie czego pragną kobiety. Jestem wysportowaną i zadbaną 30 latką.

Kontakt:
aska.jo.l.a.sk.a@gmail.com
Może wspólna kawa?
Hej, szukam faceta z którym można wyjść na kawę i porozmawiać o wszystkim i o niczym. Jestem samotną kobietą o dobrym sercu. Dodatkowym atutem będzie jeśli nie będziesz posiadał żadnych nałogów prócz pozytywnego podejścia do życia.

Kontakt:
50nap.a.lona.50@gmail.com
Szukam faceta z dużym sprzetem.
Towarzyska, rozrywkowa i optymistycznie podchodząca do świata a przy tym zadbana 30 letnia kobieta poszukuje podobnego z charakteru mężczyzny. Uwielbiam mężczyzn szarmanckich, przystojnych z dużym... poczuciem humoru. Nie mam problemów natury finansowej i mam dużo wolnego czasu - firmę prowadzę zdalnie a to duży atut. Odezwij się jeśli byłbyś wstępnie zainteresowany.

Kontakt:
superk.ic.ia.0.90@gmail.com
Chcę doświadczyć przyjemności...
Jestem szczupłą szatynką w średnim wieku, kobietą ciepłą i uczuciową. Z przyjemnością poznam mężczyznę z którym będę mogła doświadczyć przyjemności, a także przyjaźni. Jeśli czujesz się sam w te szare i zimne zimowe dni napisz, a zobaczymy gdzie nas to zaprowadzi.

Kontakt:
50.z.ad.ba.na@gmail.com
Czy to dobre miejsce na znalezienie mężczyzny?
Witam. Tak się zastanawiam czy to odpowiednie miejsce, ale co mi szkodzi spróbować? Jestem 42 letnią kobietą, zadbaną o smukłej sylwetce, która poszukuje mężczyzny. Najlepiej miłego, troskliwego i przede wszystkim dbającego o kobietę. Z chęcią spotkałabym się na kawie z interesującą osobą.

Kontakt:
atrakcyjn.a4.2.la.ka@gmail.com
Nawet minuta ze mną nie będzie nudna
Jestem zwariowaną, bardzo dbającą o siebie kobietą i szukam zwariowanego, zadbanego i czerpiacego max z życia faceta. Ze mną życie zdecydowanie nie jest nudne, bo ja nie cierpie nudy. Chcesz przezyć coś szalonego, a zarazem chwytającego za serce to się do mnie odezwij. Myślę, że zdecydowanie zadbamy wspólnie o swoje samopoczucie.

Kontakt:
zadbbanab.r.unet.k.a@gmail.com
CIESZ SIĘ WIOSNĄ NA MAZURACH-
Ciesz się wiosną na Mazurach - dom ze SPA - sauna, jacuzzi, ruska bania, basen zewnętrzny w okresie letnim klimatyzacja a jesiennym i zimowym ogrzewanie. TYLKO DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI NA WYŁĄCZNOŚĆ I BEZ LIMITU

CENA ZALEŻY OD TERMINU I ILOŚCI OSÓB - ZAPRASZAMY DO ZAPYTANIA O OFERTĘ

Korzystaj, gdy in

Kontakt:
531440447
Poznam uczuciowego mężczyznę.
Witam, tak jak w opisie. Szukam zadbanego, eleganckiego i Uczuciowego mężczyzny. Jestem 19 letnią atrakcyjną kobietą, samodzielną, niezależną, mieszkam sama. Brakuje mi tylko.. faceta.

Kontakt:
diabli.cz.ka.15.3@gmail.com
http://konicaserwis.pl/serwis
http://konicaserwis.pl/serwis +++++ tel: 601290960

Kontakt:
601290960
Ponoć przeciwieństwa się przyciągają...
Jestem osobą otwartą, serdeczną i pełną pozytywnej energii do życia. Przeciwieństwa się przyciągają ale podobieństwa się łączą. Ja chciałabym poznać tego jedynego, który będzie dla mnie wszystkim. Przede wszystkim oparciem. Mam skonczone 30 lat i poczucie, że nastał czas ustatkowania się i stabilizacji...

Kontakt:
dzika.k.ot.ka.30@gmail.com
Tylko zdecydowani panowie
Poznam zdecydowanego, mocno stapajacego po ziemi mężczyznę. Badź odważny, szalony i wiedzacy co chcesz od życia, a skradniesz moje serce. Jestem 50 letnią zadbaną i konkretną kobietą. Wiem czego chce od życia więc za niezdecydowanych panów podziękuję.

Kontakt:
takad.ak.ot.k.a5@gmail.com
Zmysłowa 40 latka.
Witam. Zmysłowa, elegancka i zadbana 40 latka niezależna finansowo.. Kariera zawodowa przyćmiła w moim życiu to co najważniejsze. I tak zleciał kawał czasu a ja nadal jestem sama. Szukam mężczyzny przystojnego, szarmanckiego, dbającego o kobietę. Nie ważne czy nam wyjdzie czy nie. Po prostu spotkajmy się.

Kontakt:
atrakcyjn4@amorki.pl
[1]
Usługi
Praca
Dam pracę
Szukam pracy
Sprzedam
Kupię
Oddam
Nauka
Inne

KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT