LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

sobota, 25.11.2017


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGISierpniowe soboty pełne zdrowia!
2016-08-01, 16:15

KOMENTARZE: 0

Prawidłowa dieta oraz aktywno¶ć fizyczna pozwalaj± zachować umysł i ciało w formie. Jak m±drze się odżywiać i ćwiczyć dowiedz± się go¶cie Centrum Handlowego Auchan Łomianki, gdzie w każd± sobotę sierpnia odbęd± się pełne zdrowia spotkania ze specjalistami.

Już w najbliższ± sobotę 6 sierpnia dietetyk zdradzi wszystkim zainteresowanym kobietom, jak na sylwetkę wpływaj± zmiany hormonalne oraz jak prawidłowo stosować suplementy diety, a za pomoc± specjalnej wagi każdy będzie mógł wykonać bezpłatn± analizę składu ciała. Uczestnicy spotkania skosztuj± również smacznych potraw zrobionych z produktów niskokalorycznych. Podczas spotkania odbędzie się także trening pt. „Babeczki w formie”, podczas którego zainteresowane panie poznaj± zestaw ćwiczeń. Spotkanie odbędzie się również 13 sierpnia.

Z kolei 20 sierpnia specjali¶ci zadbaj± o dietę przyszłych mam. Podczas spotkania w galerii dietetyk kliniczny poradzi, jak odżywiać się w poszczególnych miesi±cach ci±ży, a fizjoterapeuta pokaże, jak bezpiecznie ćwiczyć oraz co zrobić, aby po ci±ży wrócić szybko do formy. Każdy będzie mógł także wykonać bezpłatn± analizę składu ciała.

Ostatnie spotkanie, które odbędzie się 27 sierpnia, po¶więcone będzie zdrowiu dzieci. Podczas wydarzenia rodzice dowiedz± się, jak zadbać o prawidłowy rozwój dziecka i jak zapobiegać u niego wadom postawy. Najmłodsi wezm± za¶ udział w pokazie tanecznym zumby dla dzieci. Nie zabraknie również ciekawych gier i zabaw dla maluchów z nagrodami.

Spotkania pełne zdrowia odbęd± się w kolejne soboty 6, 13, 20 i 27 sierpnia w Centrum Handlowym Auchan Łomianki przy ulicy Brukowej 25. Atrakcje rozpoczn± się o godzinie 12.00 i zakończ± o godzinie 15.00. Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny!
KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW MOJE.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. B±dĽ pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jeste¶ "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałe¶ się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 4
© LOMIANKI.INFO 2006-2013   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT


Helios Travel biuro podróży Łomianki


Szybkie pożyczki Takto Finanse


Pożyczki na raty Ferratum