LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

poniedziałek, 16.7.2018


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIZnajdź zaginiony obraz, weź udział w grz
2016-06-20, 16:55

KOMENTARZE: 0

Tych, którzy już niedługo rozpoczną wakacje Centrum Handlowe Auchan Łomianki zaprasza na grę miejską – „Znajdź zaginiony obraz”. 27 czerwca o godzinie 11.00 rozpocznie się zabawa, w której młodzież, ich rodzice oraz pracownicy firmy Immochan, która zarządza obiektem, wcielą się w poszukiwaczy zaginionych elementów obrazu. Udział w zabawie jest bezpłatny, a zwycięzcy uczestnicy otrzymają upominki.

Gra miejska jest popularną od kilku lat rozrywką, w której wybrana przestrzeń zamienia się w przestrzeń do rywalizacji, a jej uczestnicy wykonują zadania, dzięki którym mają szanse na wygraną. W pierwszy poniedziałek wakacji Centrum Handlowe Auchan Łomianki zamieni się w „planszę” gry pt. „Znajdź zaginiony obraz”. Uczestnicy podzieleni na sześcioosobowe grupy będą szukać zaginionych elementów obrazu na terenie galerii handlowej i wokół niej.

Której grupie uda się najszybciej znaleźć wszystkie elementy układanki? Co przedstawia odnaleziony obraz? Tego dowiedzą się wszyscy, którzy wezmą udział w zabawie.

Grę miejską poprzedzi rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla dzieci pt. „Wymyślę najfajniejsze miejsce w naszej galerii handlowej”, w ramach którego uczniowie szkoły podstawowej „Nasza Szkoła” z Łomianek mieli zaprezentować, jak ich zdaniem galeria może stać się bardziej ciekawym, przyjaznym miejscem. Na profilu CH Auchan Łomianki w serwisie Facebook można oddawać głosy na poszczególne prace.

- Poprzez różnorodne akcje organizowane w naszej galerii handlowej chcemy włączać się w życie lokalnej społeczności i oprócz zróżnicowanej oferty handlowej, zapewniać rozrywkę, edukację oraz wydarzenia kulturalne. Poprzez wspólną grę miejską oraz konkurs plastyczny chcemy zaprosić naszych gości do wymiany opinii i uwag na temat funkcjonowania naszej galerii handlowej. Mamy również nadzieję na wspaniałą zabawę – mówi Hanna Gailitis, menedżer Centrum Handlowego Auchan Łomianki.

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego oraz gra miejska „Znajdź zaginiony obraz” odbędą się w poniedziałek 27 czerwca w godzinach 11.00-13.30 w Centrum Handlowym Auchan Łomianki przy ulicy Brukowej 25 w Łomiankach. Uczestnicy spotkają się na placu eventowym przed salonem H&M. Udział w atrakcjach jest bezpłatny. Aby wziąć udział w zabawie należy do 22 czerwca wysłać zgłoszenie na adres creativegame@pracowniagier.com. Swój udział w grze będzie można zgłosić również w dniu wydarzenia, od 10.45 do 11.00. Osoby niepełnoletnie powinny przynieść ze sobą pisemną zgodę rodziców na udział w grze miejskiej. Jej wzór można znaleźć na stronie internetowej CH Auchan Łomianki.

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu i gry miejskiej można znaleźć na stronie internetowej www.auchanlomianki.pl. Uczestnicy konkursu plastycznego „Wymyślę najfajniejsze miejsce w galerii” powinni zabrać legitymacje szkolne, które pozwolą nam potwierdzić tożsamość zwycięzcówWnętrze CH Auchan Łomianki

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW MOJE.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 2
© LOMIANKI.INFO 2006-2013   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT


Helios Travel biuro podróży Łomianki


Szybkie pożyczki Takto Finanse


Pożyczki na raty Ferratum