LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

poniedziałek, 18.6.2018


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIwww.kalendarium.lomianki.info
Zadbaj o bezpieczeństwo i zdrowie najmło
2016-11-02, 11:12

KOMENTARZE: 0

Data: 2016-11-05
Godzina: 10:00:00
Czas trwania:
Miejsce: CH Auchan Łomianki, Brukowa 25
Bilety: darmowe


Tego, jak postępować w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia, warto uczyć dzieci już od najmłodszych lat. Warto również tę wiedzę regularnie od¶wieżać w¶ród dorosłych. Dlatego też w sobotę 5 listopada Centrum Handlowe Auchan Łomianki zaprosi wszystkich na edukacyjne spotkanie.
Podczas warsztatów w formie zabawy maluchy dowiedz± się, jakie niebezpieczeństwa czyhaj± na nie w domu, jak zareagować w sytuacji zagrożenia, a także jak prawidłowo wezwać pomoc. Uczestnicy spotkania naucz± się również opatrywać lekkie rany. W nauce pomoże im pluszowy pacjent.
Doro¶li również wezm± udział w warsztatach udzielania pierwszej pomocy osobom dorosłym oraz dzieciom i niemowlętom. Profesjonalny personel medyczny przeprowadzi warsztaty z fantomami, a ratownik medyczny udzieli niezbędnych porad. Spotkanie będzie również okazj±, aby dowiedzieć się, jaki sprzęt powinien znaleĽć się w samochodowej apteczce.
Z kolei w niedzielę 6 listopada przyszłe mamy mog± liczyć na bezpłatne badania USG i USG 4D, jakie przeprowadzone zostan± w pasażu centrum handlowego w ramach ogólnopolskiej akcji „Szczę¶liwe dziecko, szczę¶liwa mama”. W trakcie akcji wszystkie kobiety będ± również mogły znaleĽć odpowiedĽ na nurtuj±ce je pytania, zwi±zane z ci±ż± i macierzyństwem. W punktach konsultacyjnych zaproszeni eksperci udziel± porad, między innymi z zakresu przygotowań do porodu, zalet karmienia piersi±, wła¶ciwej diety czy tworzenia więzi z niemowlęciem. Młodzi oraz przyszli rodzice będ± mogli również wzi±ć aktywny udział w pokazach k±pieli maluszka, masażu i pierwszej pomocy pediatrycznej.
Spotkania edukacyjne odbęd± się w Centrum Handlowym Auchan Łomianki przy ulicy Brukowej 25. Warsztaty udzielania pierwszej pomocy dla dzieci i dorosłych odbęd± się w sobotę 5 listopada w godzinach 10.00-16.00, za¶ spotkanie w ramach akcji „Szczę¶liwe dziecko, szczę¶liwa mama” odbędzie się w niedzielę 6 listopada. Ultrasonografia będzie wykonywana od godziny 11.00. O przyjęciu na badanie decyduje kolejno¶ć zgłoszeń. Na pytania przyszłych oraz młodych rodziców, eksperci będ± odpowiadać w godzinach 11.00 – 16.30. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny!KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW KALENDARIUM.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. B±dĽ pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jeste¶ "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałe¶ się z regulaminem


KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2013   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT


Helios Travel biuro podróży Łomianki


Szybkie pożyczki Takto Finanse


Pożyczki na raty Ferratum