LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

środa, 25.4.2018


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIPostanowienia noworoczne z ŁGB!
2016-12-30

KOMENTARZE: 0

Według badań przeprowadzonych pośród internautów w styczniu 2016 r.* jako najpopularniejsze prywatne postanowienie noworoczne użytkownicy kreatora najczęściej wskazywali schudnięcie (41%). Na drugim miejscu znalazły się regularne ćwiczenia fizyczne (32%), wielokrotnie doprecyzowane jako bieganie.

Naprzeciw takim postanowieniom mieszkańców Łomianek wychodzi Łomiankowska Grupa Biegowa, która organizuje sekcję dla totalnie początkujących, a pierwszy trening odbędzie się... w Nowy Rok.

Nasza Grupa to oddolna inicjatywa mieszkańców, powstała dwa lata temu obecnie licząca ok. 300 biegaczy, w tym kilkadziesiąt aktywnych, wzajemnie wspierających się, motywujących, a często też angażujących się w różne inne przedsięwzięcia, zwłaszcza akcje charytatywne.

Każdy kiedyś zaczynał!

Dla wielu z nas przyjście na pierwszy trening wymagało pewnego przełamania, ale nikt nie żałuje. Wiemy jak podejść do tego tematu. Warto się zdecydować, taka data (1 stycznia 2017 r.) zdarza się raz w roku, ba... raz w życiu!

Myślisz, że nie dasz rady?

Jeżeli przebiegnięcie 200 metrów to dla Ciebie prawdziwe wyzwanie, a Twoje najdonioślejsze biegowe wyczyny miały miejsce podczas gonitwy za odjeżdżającym autobusem, to ten program jest przeznaczony właśnie dla Ciebie.

Co stoi na przeszkodzie?

Głupio tak wyjść i dyszeć na ulicy/osiedlu? Nie ma sprawy, umawiamy się przy szlabanie przed wejściem do Parku Młocińskiego w Burakowie (ul. Parkowa/Dziwożony). Ciężko będzie zebrać się po zabawie sylwestrowej? OK. biegacze też ludzie. Zaczynamy o 14.00, będzie czas na dojście do siebie. Czy coś jeszcze może przeszkodzić w realizacji podjętych postanowień? Koszty! Nie, biegamy całkiem za darmo. Pogoda! Nie, biegacze mawiają „nie ma złej pogody, są tylko słabe charaktery”, a trening wykonany w kiepskich warunkach przynosi największą satysfakcję, do tego znakomicie hartuje.

Jeśli więc podjęliście jedno z najpopularniejszych noworocznych postanowień, wygląda na to, że tym razem trudno będzie znaleźć usprawiedliwienie, by go nie zrealizować. Zapraszamy. Szczegółowe informacje na stronie www.biegwlomiankach.pl oraz na FaceBook / ŁomiankowskaGrupaBiegowa

Łomiankowska Grupa Biegowa

____________________________ *dane na podstawie internetowego kreatora do tworzenia listy postanowień noworocznych, autorstwa eksperta ATERIMA z zakresu HR – Anna Dolot.

[C] www.lomianki.info


KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW www.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz...

Aby dodać komentarz najpierw ZALOGUJ SIĘ lub ZAŁÓŻ KONTO

Aktualnie jesteś "NIEZALOGOWANY" podaj nick tymczasowy:Publikacja komentarza oznacza akceptację regulaminu

Czy zapoznałeś się z regulaminem
KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 2
© LOMIANKI.INFO 2006-2013   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT


Helios Travel biuro podróży Łomianki


Szybkie pożyczki Takto Finanse


Pożyczki na raty Ferratum